Pusula - Site Yönetimi, Temizlik ve İlaçlama

AMAÇLAR VE HEDEFLER

Amacımız, son yıllarda artan konutlaşma ve kentsel dönüşüm gibi yapıların ortaya çıkması ile binalarımızda oluşan sorunların, anlaşmazlıkların ve hukuki problemlerin hızlı ve ekonomik bir şekilde müşteri odaklı uzman kadromuz ile birlikte çözmek ve yaşam alanlarınızı profesyonelce yönetilmesini sağlamaktır. Ortak yaşam alanları ile ilgili her türlü sorununuzda ve ihtiyacınızda sorumluluk almak ve profesyonel çözümler sunmak için varız.

SORUMLULUK

“Apartman Yöneticiniz artık Profesyonel” Sloganımızda olduğu gibi ortak yaşam alanlarının yönetilmesinde profesyonel bir yaklaşım ve sorumluluk ile sizlere hizmet ediyoruz.

GÜVENİRLİLİK:

Daima güveninizi kazanmak için tüm bilgimizi, tecrübemizi yine tüm şeffaflığımızla sizinle paylaşmak, gerekli olan teknolojik imkanları kullanarak denetime açık kontrol edilebilinir bir alt yapı oluşturarak tüm kat maliklerinin haklarını korumak temel amacımızdır. İşimizde insan faktörü değerinin bilinci içinde gerek sizlerin gerek çalışanlarımızın gelişim göstermesi için çalışıyoruz. Sakinlerimize kaliteli ve profesyonel hizmeti vermek için disiplinli ve takım ruhu bilinciyle hareket etmekteyiz.

SÜREKLİLİK:

7/24 ulaşabileceğiniz sizin sorununuz bizim sorunumuzdur düşüncesiyle mutlu ve huzurlu yaşam alanları yaratmak temel hedefimizdir.

Pusula Bilecik Böcek İlaçlama