BİLECİK BÖCEK İLAÇLAMA

BİLECİK BÖCEK İLAÇLAMA

Bilecik Böcek İlaçlama olarak evinizde bulunan haşerelerle mücadele ediyoruz. Haşereler, siz farkında olmadan evinizde yiyeceklerinize ve yaşam alanlarınıza ortak olurlar. Taşıdıkları 100 lerce bulaşıcı hastalığı sizlere ve sevdiklerinize bulaştırırlar ve aynı zamanda çocuklarda görülen "Alerjik Astım" hastalığı %75 oranında evinizde yaşayan haşerelerden kaynaklanmaktadır. Evinizi düzenli şekilde konusunda uzman, ne yaptığını bilen ve insan sağlığını ön planda tutan profesyonel ciddi bir ilaçlama şirketi olan Bilecik Böcek İlaçlama firması ‘PUSULA İLAÇLAMA’ya ilaçlatmanız gelecekte karşı karşıya kalacağınız problemlerin çözümünde sizlere büyük avantaj sağlayacaktır. Evinizi ilaçlatmaya karar verdiğinizde dikkat etmeniz gereken en önemli husus, ilaçlama hizmetini alacağınız şirketin kanuni yükümlülüklerini tam olarak yerine getirdiklerine emin olmalısınız.
Bu konuda, ilgili denetim mekanizmaları tarafından gerekli izinleri almış Bilecik Böcek İlaçlama firması olan ‘PUSULA İLAÇLAMA’ sizlere uzman kadrosu ve Kimya Mühendisi kontrolünde hizmet vermekten mutluluk duyacaktır. Bilecik Böcek İlaçlama firması ‘PUSULA İLAÇLAMA’ geleneksel, eski usül ilaçlama tekniklerinin hiçbirini kullanmamaktadır. Gelişen teknoloji ile modernize olmuş ilaçlama teknikleri ve dünya sağlık örgütü tarafından onaylanmış, insan sağlığına zarar vermeyen, buharlaşmayan, havaya karışmayan mikro kapsül teknolojisine sahip ilaçları kullanır. İşte bu nedenle profesyonel elemanlarımız tarafından ilaçlama işlemi gerçekleştirirken evinizden ayrılmanıza veya ilaçlamadan sonra temizlik yapmanıza gerek kalmamaktadır.

Haşerelerin zararları  türlere göre değişiklik gösterir. Haşereler çok sayıda ve değişik hastalığın taşıyıcısıdırlar. Bilindiği üzere bu taşıdıkları hastalıkları insanlara bulaştırarak yayılmasına neden olurlar. Bununla kalmayıp gıda maddelerine verdikleri zararlarla da ekonomik kayba neden olurlar. Ayrıca iş yerlerinde görülmeleri olumsuz bir durum teşkil eder ve müşteri kaybın neden olmaktadır. Çözüm, Bilecik Böcek İlaçlama firması olan ‘PUSULA İLAÇLAMA’ kadar kolay ve yakındır.


            Fareler konutları ve işyerlerini istila edip eşyalara zarar verir, kemirir, yiyeceklere zarar verir, tüketir, ambalajlarını bozar. Gezdikleri her yerde gıdaları ve çevreyi kirleterek bulaşıcı hastalıkların insanlara yayılmasına sebep olurlar (Veba, tifüs, Weil, Sodoko, Hummalar, Paraziter hastalıklar, Kuduz, Salmonella bakterileri ve barsak enfeksiyonları gibi birçok hastalık). Hayvanlarda Leptospirosis, Salmonalle, Brucellosis, ve şap hastalığını yayarak büyük tehlike teşkil ederler. Fabrikalarda ve benzin istasyonlarında özellikle kabloları kemirerek elektrik kontağı ve yangına sıkça sebep olurlar. Haberlieşme ağlarını kemirerek iletişimin ve bilişimin aksamasına sebep olurlar. Bu aşamada ve öncesinde çözüm ortağınız Bilecik Böcek İlaçlama firması olan ‘PUSULA İLAÇLAMA’ dır.