BİLECİK CAFE İLAÇLAMA

BİLECİK CAFE İLAÇLAMA

Cafeleri insanlar evlerinin dışında da yemek yiyecekleri mekânlar olarak tercih etmektedirler. Bu nedenle gittikleri mekânlarda en çok dikkat ettikleri şey temizlik ve sağlığa uygun olmasıdır.  Bu uygunlukta ise haşere ve böcekten söz edilemez. Ama ne yazık ki  cafeler haşerelerin üremesi için çok uygun ortamlardır. Sebebi ise gıda maddelerinin buralarda yoğun olarak bulunması, taze pişirilmesi ve aşırı derecede mutfakta kokuların olmasıdır. Bu nedenle haşere probleminin önüne geçebilmek için yapılabilecek tek şey Sağlık Bakanlığı onaylı ve işini ciddiye alan bir firmaya ilaçlatmaktır. Cafelerinizi periyodik olarak belli aralıklarla profesyonel bir firma tarafından ilaçlatmalısınız. Cafe ilaçlama yapıldığı zaman etrafta yer alan bütün haşerelerden kurtulmuş olduğunuz gibi daha temiz bir iş yerine de sahip olmuş olursunuz.

Sadece böcekler değil farelerde, gıda ürünlerinin yer aldığı depolanma alanlarının    olduğu yerlerde çok kolay bir şekilde türerler ve burada da gittikçe çoğalmaya başlarlar. Bu sebepten dolayı cafe fare ilaçlama yapılması sayesinde etrafta cirit atan farelerden kurtulmuş olursunuz. Fare olmasa bile belli aralıklarla mutlaka ilaçlama yapılması gerekmektedir. Cafelere uygulanan bir diğer ilaçlama metodu da cafe böcek ilaçlama ve cafe pire ilaçlama olarak bilinmektedir. Kalabalık ortamlarda birçok insanın birlikte olduğu ortamlar da pireler zıplayarak bulunan bölgeye yerleşebilir. Özellikle o bölgenin bahçesi varsa pire ve böcek problemi de var demektir. 

Cafe ilaçlama şirketi  olarak   her haşere türüne göre kullandığımız çeşitli ilaçlarla sizleri bu sıkıntılardan kurtarmaktayız. Cafe ilaçlama servisi ile yapılan ilaçlamalar daha etkilidir, daha ekonomiktir ve daha az zaman harcatır. En önemli olan ise profesyonel cafe ilaçlama firması   tarafından yaptıracağınız ilaçlama da iş yerinizi günlerce kapatmak zorunda kalmazsınız ve ekonomik zarara uğramazsınız.

Bilecik Böcek İlaçlama firması ‘PUSULA İLAÇLAMA’ olarak gerek Sağlık bakanlığı onaylı, gerekse ruhsatlı olan bizler  Bilecik İl ve İlçeleri ile çevre illerde öncelikli olarak kesintisiz hizmet sunmaktayız. Gece gündüz demeden 7/24 çalışanlarımız eğitimli ve işinde uzman olan sertifikalı kişilerdir. Her türlü haşere ilaçlamayı oldukça ekonomik yapan firmamız resmi bir firma olup kurulduğu tarihten bu yana her geçen gün gücüne güç katmaktadır.  Kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyetine dayalı çalışmayı prensip edinmiştir.