BİLECİK HASTANE İLAÇLAMA

BİLECİK HASTANE İLAÇLAMA

"Hastane İlaçlanması" Haşerelerden kurtulma kapsamında önem arzetmektedir. Bu hizmet profesyonel firmalar tarafından yapılmalıdır. İlaçlama firması ruhsatlı olmalıdır ve uygulama yapacağı alanlarda gerekli önlemleri almalıdır. Ana kriter Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlama şirketi olmalıdır.

 

Uzman ekiplerimiz, teknolojik ilaçlama aletlerimiz ve ziraat mühendislerimiz kontrolünde kesin çözümler Firmamız tarafından sunulmaktadır. Kullandığımız ilaçlar yasal ilaçlar olup haşereler üzerinde kesin etkili ve insan sağlığına hiçbir şekilde zararı yoktur.

 

Hastaneler sürekli çalışan hizmet alanlarıdır. Bu alanlarda giriş çıkışın oldukça fazla olduğu alanlardır. Haşere ve kemirgenler bu alanlara da kolaylıkla girip yerleşirler kısa süre de de çoğalırlar. Bu gibi alanlarda özellikle mutfak ve yemekhane bölümlerin de böcek ve fare ye rastlanılır. Bu alanlarda önlem alınmaması durumunda hastane ya da sağlık kuruluşunun diğer alanlarına da bu böcek ve kemirgenler yayılır. Bu tür yerler böcek ilaçlaması ya da kemirgen ilaçlaması sırasında terk edilemez. Bu yüzden Bilecik Böcek İlaçlama firması ‘PUSULA İLAÇLAMA’ tarafından gerçekleştirilen uygulama esasında alanı terk etmek gerekmemektedir. Profesyonel ekip elemanlarımız tarafından insan sağlığına zararsız ve yasal olan ilaçlar kullanılmaktadır.

 Hastaneler hepimizin hayatında önemli bir yer kaplayan olmazsa olmazlarımız arasındadır. İnsanların tüm sağlık sorunlarına şifa aradıkları hastanelerin düzenli olarak ilaçlanması gerekli hijyene kavuşturulması da yine hayati bir öneme sahiptir. Hastane ilaçlama yapacak olan personellerin bu konuda gerekli olan eğitimleri almış ve sertifika sahibi olmaları gerekmektedir. Bu kuruluşlarda sürekli olarak tıbbi atıklar oluşmaktadır. Bu tıbbi atıklarla haşere ve kemirgenlerin temas etmesi halinde birçok virüs ve mikrobun haşereler aracılığı ile insanlara bulaşmasına sebep olurlar. Bilindiği üzere hastaneler sağlık hizmetleriyle ilgili olan kurumlar olsa da maalesef gerekli tedbirler alınmaz ise insanlara çok çeşitli enfeksiyonların bulaşmasına yol açabilirler. Çünkü hastane gibi aşırı yoğun aktivitenin olduğu ortamlarda var olan hijyenin sürekliliğini sağlamak oldukça zordur.

Bu alanlara şirket olarak tamamen kokusuz böcek ve fare ilaçlaması yapmaktayız. İlaçlama işlemi yapılırken alan kesinlikle terk edilmez. Böcek ilaçlaması için ya jel uygulaması ya da kokusuz sıvı uygulama kullanılır. Kemirgen (fare) ilaçlamasında alana keşif yapılarak uygun yerlere kemirgen istasyonları yerleştirilir. Yapılan bu böcek ilaçlaması veya fare ilaçlaması şirketimiz tarafından kimya mühendislerimizce kontrolü sağlanır. Kullanılan tüm ilaçlar insan ve hayvan sağlığı üzerinde zararsız ilaçlardır.