BİLECİK OFİS İLAÇLAMA

BİLECİK OFİS İLAÇLAMA

Ofisler   yaşantımızın çok önemli bir bölümünü içerisinde geçirdiğimiz çalışma alanlarıdır. Çalışma alanlarımızın hijyenik olmasına her ne kadar önem göstersekte böcek ve kemirgene sıklıkla rastlanır. İlk görüldüğünde çalışanlar kendi imkanlarıyla mücadele ederler. Çünkü Ofis ilaçlama şirketlerinin, çalışmaya engel olacağını düşünürler. Oysa ki  Bilecik Böcek İlaçlama firması ‘PUSULA İLAÇLAMA’ nın profesyonel ekipler tarafından yapılan uygulama esnasında ofis dışına çıkmanıza gerek kalmamaktadır. Çünkü insan sağlığına zararsız ve Bakanlık onaylı ilaçlar kullanılmaktadır.

Ofisinizi ilaçlama yaptırmaya karar verdiğiniz anda oldukça büyük bir sorumluluk altına girmiş olacağınızı bilmelisiniz. İş yeri ilaçlama esnasında ve ya sonrasında oluşabilecek her türlü problemlerden sadece işveren olarak siz değil, maalesef tüm çalışanlarınızda etkilenecektir. Amatör olarak yapılan ilaçlamalar ya da hatalı ilaç kullanımları insan ve de çevre sağlığı açısından telafisi olmayan çok ciddi zararlar verebilmektedir. Bunlara sesebep olmamak için profesyonel hizmet alınması en doğrusudur, bunu da USULA İLAÇLAMA ekibi gerçekleştirmektedir.

Ofis ilaçlama şirketleri siz çalışmanıza devam ederken ilaçlamanızı yaparak iş yaşantınızı sekteye uğratmaz.

Ofis ilaçlama şirketleri arasında en çok tercih edilen firmayız.

Ekip elemanlarımız günün her saati ve haftanın her günü ofis ilaçlama hizmetini kokusuz ve temizlik gerektirmeyecek şekilde sunmaktadır.

Ofislerde genelde karşılaştığımız böcek türleri,

  • Gümüş böceği,
  • Karınca,
  • Karafatma,
  • Hamam böceği,
  • Kakalak

 

Ofis ilaçlama ciddi bir mesele olduğu için gerektirdiği gibi büyük bir özen ile ele alınmalıdır. Bu sebep ile istenmeyen her türlü durumu ortadan kaldırmak için düzenli aralıklar ile ilaçlama işlemi yapılmalı ve çalışanları sağlığı güvence altına alınmalıdır. Böyle önemli bir konuda firma seçimi yaparken ayrı özen gösterilmelidir. Gerek fiyat gerekse yapılan işlemler konusunda detaylı bilgi almak için bize ulaşmanız yeterlidir. Size tüm tecrübemiz ve profesyonelliğimiz ile hizmet sunmaktayız

Firmamız, uzman ekiplerimiz, teknolojik ilaçlama aletlerimiz ve kimya mühendislerimiz kontrolünde kesin çözümler sunmaktadır. Kullandığımız ilaçlar yasal ilaçlar olup haşereler üzerinde kesin etkili olup insan sağlığına hiçbir şekilde zararı yoktur.

UNUTMAYINIZ ; Ofis İlaçlama  hizmeti sertifikalı firmalar tarafından yapılmalıdır. İlaçlama firması ruhsatlı olmalıdır ve uygulama yapacağı alanlarda gerekli önlemleri almalıdır. Ana kriter Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlama şirketi olmalıdır.